objawienia w Ohio i oredzia

3 DNI CIEMNOSCI – lipiec 28 1996


Maureen : ‚” widzę Naszą Panią, trzymającą w ramionach Dzieciątko Jezus. Jest ubrana w purpurowy płaszcz oraz różową suknię, Dzieciątko jest w białych kolorach.

Nasza Pani mówi : ” Przychodzę w Chwale Jezusowi, Mojemu Synowi. Moja córko, przygotowałam wasze serca do proroctwa-strzeżenia, które teraz wam ujawnię.

W dzisiejszych czasach, większość ludzkośći ceni siebie oraz  współczesnego człowieka – zamiast Boga, wybiera śmierć zamiast życia; nienawiść zamiast miłości.  Powodem tego jest wolna wola człowieka.

Bóg ingeruje jedynie w pośredni sposób, czyli wysyła  Mnie abym ostrzegała świat i wzywała do nawrócenia.  To,  że do was przychodzę  z orędziami Swiętej Miłości – jest łaską ostatniej minuty, w której Niebo ma nadzieję przyprowadzić wielu ludzi do zbawienia.

W czasie, gdy o tym mówię, wiele rzeczy sie dzieje w Kosmosie. Choć układ Kosmosu był ustalony, to jednak pewne konstelacje wybierają nieprzewidziane drogi.

Z powodu zła, które jest w sercach – Bóg na to zezwolił. On nie chce was karać ale jednocześnie nie będzie tego powstrzymywał.  Ostateczny Sąd – wybrany przez człowieka z własnej wolnej woli, a któremu cały swiat będzie poddany – przyniesie kolizję Ciał Niebieskich.

WASZA  PLANETA  ZBOCZY  ZE  SWEGO  BIEGU I  PRZEZ  3  DNI  PRAWO  BEDZIE  POWSTRZYMANE.

Ziemia  pogrąży się w ciemności, która zapanuje w sercach i na świecie.

Dobro utrzyma się jedynie w drodze Ucieczki do Mojego Niepokalanego Serca i nie ujrzy śmierci nieprzewidzianej. Lecz biada tym, którzy idą drogą potępienia. Niektórzy umrą ze strachu a inni odbiorą sobie życie.

W tym czasie, ci, którzy poswięcili się Mojemu Niepokalanemu Sercu, będą pod Moją Opieką. Te dusze – staną się światłem pośrodku ciemności.

Nie ma narodu, który by sobie zapewnił bezpieczne schronisko podczas tych 3 Dni Ciemności, lecz Moje Serce zaopiekuje się tymi, którzy Mnie się poświęcili.

Ja nie przychodzę po to, żeby was straszyć ale,  żeby ukazać wam drogę do pokonania strachu – a jest nią Moje Matczyne Serce.

Jestem gotowa Moje dzieci, żeby was ochronić, zmniejszyć niesprawiedliwość oraz zabezpieczyć waszą wiarę.”

Zostaw Komentarz

You must be logged in to post a comment.


Archiwa