objawienia w Ohio i oredzia

Do Resztki Wiernych wrzesień 5 2002


Jezus : ” Ja jestem waszym Jezusem, zrodzonym w Ciele „

” Przychodzę, żeby przyprowadzić każdego z was do Bożej Woli Mojego Ojca. Nie macie innego wyjścia , jesli pragniecie zbawienia.

Mówię uroczyście, im bardziej serce świata  sprzeciwia się  Bożej Woli, tym więcej nieszczęść odczujecie jak np : nienormalne warunki atmosferyczne, nienawiść, gwałt, niespotykane choroby oraz wszelkiego rodzaju ekonomiczne kryzysy.

Miasta i potęgi, które budujecie nie wytrzymają tego, do czego świat gwałtownie się zbliża.

Dlatego mówię, że obowiązkiem każdego z was jest podjęcie decyzji do życia w Swiętej Milości w kazdym obecnym momencie.

Nie czyńcie tego ze strachu, lecz z miłości dla Swiętej Miłości.  Doskonała miłość wyzwala ufność, a ufność nie zna strachu.

Egoistyczna miłość – to wytwór dumy. Taka miłość sprawia, że serce staje się pogańskie. Takie serce oczekuje wyłacznie własnych korzyści i z pogoni za szczęściem, odrzuca wartości moralne. I każde wypaczone myślenie jest tego rezultatem.

Pamiętajcie w każdym momencie, że Szatan jest Ojcem Kłamstw. On jest w stanie nawet najświętszą osobę zepchnąć z drogi prawości przy pomocy pozornego dobra. Mądre serce nie ufa we własny dar odóżniania, lecz każdą decyzję ocenia według miary Swiętej Miłości.

Jeszcze raz was ostrzegam, że fałszywi bogowie – pieniędzy, władzy, reputacji i każdej innej formy zmysłowości – kreują fałszywe cnoty, fałszywy pokój i fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

Lecz najbardziej mściwą stroną Szatana – jest sianie podziałów w Mojej  Resztce Wiernych. Musicie zdawać sobie sprawę z tego, że duchowa duma  to  narzędzie Szatana,  którego On używa do dzielenia i osłabiania Mojej Resztki Wiernych.

Nikomu nie jest dana łaska do rujnowania czyjejś reputacji.  Dlatego – nie osądzajcie w imię rzekomego rozróżnienia . Jak  również – nie popisujcie się darem, myśląc , że go otrzymaliście.

Prawdziwe dary Ducha Swietego zapuszczają korzenie w pokornym i kochającym sercu.

Wielu w Mojej Resztce uważa, że to Ja się nimi wysługuję, podczas gdy w istocie  są zwodzeni przez Szatana.  I w rezultacie , owoce takich usiłowań są puste i fałszywe, a ich niekończąca się  droga, jest bez znaczenia.

Lecz  ,  gdy wasze wszystkie dary i usiłowania oraz droga po której kroczycie – będą miały początek i koniec w Swiętej Miłości – nie będziecie wprowadzeni w błąd.

Ja poszukuję małych dusz, które nie dążą do sławy i wolą stać na uboczu. To właśnie im powierzam najskrytsze myśli Mojego Serca. Takie dusze są najsilniejszą tkanką Mojej  Resztki Wiernych.

I tacy  sa  Moi żołnierze  modlitwy i Moje ofiary miłości.

Zrozumcie proszę,  że wierność Swiętej Miłości sprawia, ze każdy z was jest częścią Mojej Resztki , ponieważ Swięta Miłość jest powrozem, który łączy ludzi w całość.

O ile poddajecie się duchowej dumie lub zazdrości (co  pobudza do fałszywego naśladowania) - możecie być pewni , że sami się uwalniacie z więzów Swiętej Miłości.

A więc te dwie rzeczy, czyli duchowa duma i duchowa zazdrość, pozostawiają po sobie ślady podziałów oraz podważają niektóre z Moich dokonań.

Dowodem, że duchowa duma i duchowa zazdrość są obecne w sercu jest  : poczucie samoważności, liczenie na dowody uznania lub zakładanie, że posiada się jakiś dar.  I w tym momencie, dusza przestaje być Moim instrumentem i jest narzędziem Szatana.  Powodem nadużywania prawdziwych darów jest duchowa duma i zazdrość.

Zauważcie więc, jak ważnymi tkankami są cnoty miłości i pokory, nie tylko dla samej duszy, ale również dla całej Resztki Wiernych.

Moi bracia i siostry, przychodzę dzis, żeby wam powiedzieć, że każdej duszy jest dany moment łaski, w którym jest ona w głębi serca

świadoma , że Swięta Miłość – jest drogą zbawienia. Dana dusza,  może nie znać tego określenia, ale w sercu rozumie znaczenie  Swiętej Miłości.”

” Przesyłam wam Błogosławieństwo Bożej Miłości. ”

Zostaw Komentarz

You must be logged in to post a comment.


Archiwa