objawienia w Ohio i oredzia

Oredzie luty 5 2009 do wszystkich ludzi i wszystkich narodów


Jezus i Błogosławiona Matka są tutaj z Sercami ujawnionymi.

Błogosławiona Matka mówi : ” Chwała Jezusowi „.

Jezus :” Ponownie przychodzę do tego błogosławionego Miejsca, żeby przemówic do wszystkich ludzi i wszystkich narodów. To o czym mówię , oznacza : doskonałość, sprawiedliwość, prawdę oraz ukazuje drogę światła. A więc w sercach posłuchajcie.

Ani ekonomia, ani globalne ocieplenie ani przeludnienie – nie stanowią światowych problemów.

Lecz jest na świecie jeden problem, który o ile będzie skorygowany – jest w stanie naprawić wszelkie inne problemy.

Tym głównym i destrukcyjnym problemem – jest to – co jest w sercach. Dzisiejsze serca nie akceptują miłości do Boga ponad wszystko oraz do bliżniego swego jak siebie samego.

A tego rodzaju akceptacja – jest jedynym rozwiązaniem, którego świat poszukuje lecz nadal nie może odnależć. Serce świata uległo egoistycznej miłości czyli fałszywemu bogu, który w podstępny sposób

odciąga dusze od światła prawdy.

Są na świecie tacy – którzy z entuzjazmem przyjmują wszelką formę egoistycznej miłości : jak pieniądze,władza, usiłowanie kontroli oraz idąca niemal po trupach miłość własnej reputacji.

Sa również inni, którzy czczą bogów, promujących gwałt, terroryzm oraz nadmierną uległość wobec kobiet.

A tacy bogowie nie istnieją. Ja ukazuję się  tutaj dlatego, żeby odsłonić Szatańską zdrade, którą On umieścił w sercu świata.

Jednak do tej pory, nawet ci, którzy uważają się za „Moich” – nawet ci, którzy poświęcili się Mojej Matce,nadal się Mnie sprzeciwiają   tym miejscu Objawień. Prawdopodobnie, oni jeszcze nie zdobyli się na to – żeby szukać prawdy. A może zazdrość, duma lub fałszywe rozróżnienie – nie pozwala na otwarcie ich serc. Ja jednak troszczę się o ich dusze.

Pragnę, żeby każdy wróg Swiętej Miłości został zbawiony. Pragnę skorygować każde sumienie. Pragnę, żeby każde serce dążyło do pokory, bez której korekta jest niemożliwa.

Jeszcze raz przypominam, że cała ludzkość traci kontrolę nad swoim przeznaczeniem. Boża Wola, którą jest Swięta Miłość – jest przeznaczeniem dla każdej jednostki oraz  całej ludzkości.

Akceptujcie w swoich sercach tę Nadrzedność  Swietej Miłości czyli Bożej Woli w każdym obecnymmomencie. Ponieważ tylko w ten sposób odnajdziecie pokój.

Nieustanny haos – to efekt podważania istoty Swiętej Miłości. Wszelkie rozwiązania, jakich ludzkość

poszukuje odnośnie problemów jak : choroby, głód, wojny, terroryzm czy ekonomia – tak długo pozostaną bez odpowiedzi, jak długo bedzie się toczyć w sercach ludzkości wojna przeciwko Bożej

Woli. Te problemy są symptonami , które oznaczają brak Swiętej Miłości w sercach.

Boża Wola działa w sposób dobroczynny w każdej ludzkiej sytuacji jedynie w drodze wysiłku do życia wSwiętej Miłości – lecz zawsze Boża Wola określa kurs ludzkich wydarzeń i jest Darem dla ludzkości.

Uroczyście oświadczam wam, że o ile opinie w waszych sercach sa przeciwne lub nie akceptują Swiętej Miłości – znaczy to, że jesteście w lidze Szatana.

Ja podaję wam dzisiaj sposób na usunięcie tego zaniedbania. Powróćcie na drogę światła i prawdy, na drogę  zbawienia i  Swiętej Bożej Woli – jest nią Swięta Miłość.

Przypominam również , że kiedy mówię o Swiętej Miłości, mam na uwadze Dwa Największe Przykazania Miłości oraz tę Misje Swiętej  Miłości . Moje przykazanie ” kochajcie się wzajemnie tak ,  jak Ja was kochałem”  - szczegółowo wyjaśnia drogę do życia w Swietej Miłości.

Ja nie podaję żadnej innej alternatywnej drogi zbawienia.

Swiatło Prawdy przyświeca całemu Niebu, gdyż w Niebie Moje Zwycięztwo jest w pełni dokonane.

Jak bardzo za tym tęsknię, żeby przy pomocy Swiatła Prawdy  czyli Swiętej Miłości  tak samo oświecić całą ziemię oraz każde serce.

Moi bracia i siostry, droga do której wzywam – oznacza, że Swięta Miłość w obecnym momencie,  może stanowić róznicę –  pomiędzy życiem a śmiercią – dla pewnych dusz.

Dlatego nalegam, żebyście sie nie bali i kiedy powrócicie do swoich miejsc,  żebyście stali się żywym orędziem Swiętej Miłości, w waszych sercach, w waszym życiu oraz w otaczającym świecie.

Dzisiaj przesyłamy wam Kompletne Blogosławieństwo Naszych Zjednoczonych Serc. „

Zostaw Komentarz

You must be logged in to post a comment.


Archiwa