objawienia w Ohio i oredzia

Jezus o sytuacji swiata – marzec 26 2009


” Ja jestem waszym Jezusem, zrodzonym w Ciele.”

” Jestem tutaj dzisiaj , żeby znów powiedzieć wam na temat kondycji, w jakiej znajduje się obecny swiat. Już więcej nie mogę się ograniczać do przekazywania takich treści 5 dnia każdego miesiąca.

A to dlatego, że czasy są krytyczne i swiat sie znalazł w punkcie zwrotnym.

Sumienie tego kraju oraz tego świata – stało się przedmiotem kompromisów i jest otępiałe na realia. Nieprawdy nie są kwestionowane.  Mówię ze smutkiem, że Konstytucja waszego kraju (USA) już więcej nie stanowi żywej podstawy dla rządzących. I już nie jest ostatnim legalnym słowem. Konstytucja została zredukowana jedynie do słowa pisanego na papierze.

Ci, którzy nie zyją według prawa Swietej Miłości – celowo to uczynili. Natomiast głosy tych, którzy widzą zło , w związku  z hałasem na temat finansowego kryzysu – są uciszane.

Kryzys ekonomiczny na świecie został wyreżyserowany przez instrumenty Szatana,  które nie dbają o dobro ludzi lecz dążą jedynie do zagarnięcia władzy, kontroli  oraz  osobistego dobra.

Wkrótce zobaczycie, że świat jest zdominowany przez paru dyktatorów. Wasz kraj (USA) przy pomocy własnej anarchii – stanie w obliczu takiej dominacji. Już dziś się to zaczyna.

Uroczyście oświadczam, że świat może być zjednoczony tylko przez Swiętą Miłość – czyli miłość do Boga ponad wszystko oraz do bliżniego swego jak siebie samego.

Legalna lub ekonomiczna jedność – jest fałszywą jednością.

Z takim kryzysem jaki jest obecnie -wasz kraj się nigdy do tej pory nie zetknął, ponieważ on zrujnował fundament waszego narodu.

Zanim większość z was się zorientuje, o co chodzi – będzie już za póżno. Ludzie nie będą w stanie odzyskać tej wolności, którą przedtem mieli.

Dlatego ta Misja  nie jest  dziełem  zwykłego przypadku, i nie bez powodu –  Ja podtrzymałem tę Misję w obliczu kontrowersji.

Te orędzia ukazują droge na którą Szatan wciąga cały świat. Są one alarmem, który ma obudzić sumienie świata.”
sprawujących władzę

Zostaw Komentarz

You must be logged in to post a comment.


Archiwa